TEB den Bayanlara özel TEB She Card

  • 01 Haziran 2017
  • 271 kez görüntülendi.
TEB den Bayanlara özel  TEB She Card

TEB She Card’ın Özellikleri

TEB She Card ile sahip olduğunuz ayrıcalıklarla alışveriş keyfi hiç bitmiyor.

Bonus Card’ın tüm özelliklerine sahip bu çok özel kartla 100 TL ve üzerindeki tüm giyim, çocuk giyimi ve kozmetik harcamalarınızda %5 ekstra bonus fırsatına, kuaför, cilt bakımı ve sağlık harcamalarında da ödemelerde 3 taksit olanağı sunuyor.


TEB She Card Ne Gibi Fırsatlar Sunuyor!

  •  100 TL ve üzerindeki tüm giyim, çocuk giyimi ve kozmetik harcamalarınızda %5 ekstra bonus* fırsatı sizi bekliyor. Siz de çocuğunuzun giyim harcamalarını TEB She Card’la yapın, kazançlı çıkın.
  • Kuaför, cilt bakımı ve masaj yaptırımlarında, ödemede komisyonsuz 3 taksit olanağından yararlanarak daha da özel olduğunuzu hissedebilirsiniz.BU özelliği kullanmak için harcamalarınızdan önce bir defaya mahsus “BAKIM” yazdıktan sonra boşluk bırakıp kartınızın son 4 hanesini 4616’ya SMS atmanız gerekli 
  • Tüm sağlık kuruluşlarındaki harcamalarınızı komisyonsuz 3 taksitte yapabilirsiniz. Taksit için harcamalarınız öncesinde bir defaya mahsus “SAGLIK” yazdıktan sonra boşluk bırakıp kartınızın son 4 hanesini 4616’ya SMS atmanız yeterli.
  • Sağlık harcamalarında 3 taksit kampanyasına katıldıktan sonra bu talebi iptal etmek isterseniz cep telefonunuzdan IPTALSAGLIK kart 4 haneyi yazıp 4616’ya, kuaför ve bakım harcamalarında 3 taksit kampanyasını iptal etmek isterseniz IPTALBAKIM kart 4 haneyi yazıp 4616’ya SMS gönderebilirsiniz.
  • TEB Seyahat Hattı’nı arayarak kartınızda birikmiş bonuslarla tüm seyahat hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Üstelik ödemelerinizi TEB She Card sayesinde taksitle yapma şansınız da var.
  • Ayrıca dilediğiniz zaman 0 850 200 0 666’yı arayarak çekici, çilingir, camcı vb. asistans hizmetlerinden ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.

She Card’a Nasıl Sahip Olurum?

She Card’a sahip olmak için TEB internet şubesinden başvuru yapabileceğiniz gibi ,mobil TEB şubesinden de başvuru yapabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ