Kobi kredisi veren bankalar

  • 05 Ağustos 2016
  • 118 kez görüntülendi.
Kobi kredisi veren bankalar

[kirmizibuton][/kirmizibuton]

Küçük ve orta boy işletmeler yani kobiler finansman ihtiyaçlarını gidermek veya işlerini büyütmek için krediye ihtiyaç duyabilirler. Bankalar bireysel kredilerden farklı olarak kobiler için özel kredi olanakları sunuyorlar. Bu kredilerin faizleri ve vadeleri bireysel kredilere göre daha farklı. Pek çok banka kredi kartı pos cihazı gibi ürünlerini kullanan kobilere ihtiyaç anında kullanabilecekleri hazır kredi limitleri tahsis ediyorlar. Bankaların kredili müşterisi olarak kobi kredisi kullanmak isteyen işletme sahibi vergi levhası ve şirketlerinin diğer evraklarını bankaya sunmak zorundalar. Kobi kredisi kullandıran bankaların bazılarını sizin için inceledik;

Garanti bankası Kobi Kredisi

Kobiler için 60 aya kadar vade ile kredi olanağı sunan banka. Çeşitli ürünlerini kullanan esnaflara  anlık nakit ihtiyaçlarını giderebilecekleri esnek hesap limiti de tahsis ediyor. Banka şahıs şirketlerinden kredi başvurusu için sadece vergi levhası ve şahsın kimliğini talep ediyor. Ayrıca banka esanflara destek olabilmek için farklı paketlerde sunuyor.

Yapı Kredi Bankası Kobi Kredisi

Kobilerin finansman ihtiyacı için kredi olanakları sunan banka aynı zamanda esnafın makine, araç, vb gibi ihtiyaçları içinde uzun vadeli ve düşük faizli kredi kullandırıyor. Kobilere destek olmak için self servis wprld adı altında bir sistem sunan yapı kredi bankası bu sistem sayesinde esnafın kampanyalarını yapması için teknolojik alt yapı hizmeti de sunuyor. Yapı Kredi bankası ayrıca franchise alarak iş kurmak isteyenlere de özel bir kredi paketi hazırlamış.

Akbank Kobi Kredileri

Esnaflara tek bir sms ile 20.000 TL kredi kullanma şansı sunan banka ayrıca bu krediyle beraber çek karnesi ve şirket kredi kartı ürünlerini de esnafa kullandırıyor. Bu ürünleri aynı anda kullanan esnaflar ayrıca 10 ar adet havale, çek tahsilatı ve EFT işlemini ücretsiz olarak yapmaya hak kazanıyor.

Finansbank Kobi Kredileri

Meşhur “finansçı” reklamlarıyla kobilere verdiği önemi gösteren banka her esnaf başvuru sonucu aynı gün belli olan 50.000 Tl’ye kadar kolay kredi imkanı sunuyor. Kobilere pek çok kolaylık sunan banka esnaf için vazgeçilmez olacağını iddia ediyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ