Halkbank’tan Emeklilere Özel Avantajlı İhtiyaç Kredisi

  • 04 Temmuz 2016
  • 178 kez görüntülendi.
Halkbank’tan Emeklilere Özel Avantajlı İhtiyaç Kredisi

Halkbank ülkemizin en büyük bankalarından birisi durumunda. Bu banka vatandaşlarımız için birçok kampanya düzenliyor. Bunlardan biriside Gülen Emekli İhtiyaç Kredisidir. Bu kredi ile emekli vatandaşlarımız ihtiyaçlarını kolayca uzun vadede karşılayabilir.

50 Bin TL Kredi İmkânı

Halkbank emeklilere gönül borcunu ödemek için düzenlediği bu kampanyada 50 bin liraya kadar kredi imkânı sunuyor. Emekli vatandaşlarımız bu Halkbank ihtiyaç kredisi imkânından yararlanıp uzun vade seçenekleri ve uygun faiz oranları ile bu krediyi zorlanmadan ödeyebilecek. Ayrıca ister masrafsız ister uygun faiz oranlı olan iki farklı kredi seçeneğinden birisi tercih edebilecekler.

50 bin TL kredi alırsanız 36 aya kadar varan vade seçenekleri ile aldığınız bu krediyi ödeyebilirsiniz. İsterseniz bu krediyi yüzde 1,29 oranında faiz ile alıp kredi tahsis ücreti ile birlikte ödeyebilirsiniz isterseniz de yüzde 1,35 oranında faiz ile alıp kredi tahsis masrafı olmayan kredi imkânından yararlanabilirsiniz. Örneğin masrafsız 50 bin TL 36 ay vade seçeneği ile kredi alırsanız yüzde 1,35 kredi faizi ile yıllık maliyet oranı yüzde 21,2691 olacaktır. Ancak masraflı ve düşük faizli kredi imkânından yararlanırsanız 262,50 TL kredi tahsis ücreti öderken bu kredi için faiz yüzde 1,29 olacak ve yıllık maliyet oranı da yüzde 20,6941 olacaktır. Hesaplana yıllık maliyet oranı içinde faiz, varsa eğer kredi tahsis bedeli ve kredi ile ilgili vergileri kapsıyor. Tahsis ücretine yüzde 5 oranında BSMV dahli edilmiştir. Hayat sigortası yaptırmanız gerekecektir. Bu sigorta için prim miktarları kişinin yaşı cinsiyeti ya ad kredi tutarı gibi etkenlere bağlı olarak değişmekle birlikte örneğin 50 bin TL 36 ay vade seçeneğinden yararlanan 55 yaşındaki bir erkek müşteri için yıllık sigorta primi 707 TL olarak belirlenmiştir. Bu faiz oranlarından yararlanmak için Halkbank aracılığı ile kredi hayat sigortası talep edilmesi halinde geçerlilik kazanmaktadır. Bu krediye Halkbank şubeleri, Halkbank internet sitesi, Halkbank internet şubesi ya da Halkbank çağrı servisi kullanarak başvurabilirsiniz. Ayrıca SMS yoluyla EMEKLI TC kimlik numarası gelir bilgisi istenilen kredi tutarını aralarında birer boşluk bırakarak 3452’ye SMS atabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ