Garanti Bankası Altın Hesabı

  • 12 Aralık 2016
  • 621 kez görüntülendi.
Garanti Bankası Altın Hesabı

Yaşanılan hırsızlık olaylarından veya türlü kayıp vakalarından sıkıntı yaşamamak ve yatırımlarını daha güvenli hale getirerek saklamak isteyen kişilerin son dönemde tercih ettiği hesap olan altın hesabı, Garanti Bankasının türlü avantajları ile desteklenmekte ayrıca altın hesabı açtırmak isteyen bireylerin geneli tarafından desteklenmekte ve tercih edilmektedir. Yastık altında ki birimlerin önde gelen adaylarından altın ile kazanç sağlamak artık daha kolay hale gelmiş durumdadır. Yastık altında ki altınlarınızın daha da değer kazanması için Garanti Bankası sizlere kazançlı bir hizmet daha sunmaktadır.  Garanti Bankası altın hesabı, kişilerin mevcut yatırımlarını korumakla beraber vadeli bir altın hesabı ile daha kazançlı hale getirebilmektedir. Eğer vadeli altın hesabı istemiyor iseniz de, Garanti Bankası sizlere vadesiz altın depo hesabını sunmaktadır. Altınlarınız burada daha güvende ve düzenli ödemeler ile değerlenen bir hesaptır.

Garanti Bankası Altın Hesabı Nasıl Açılır?

Garanti Bankası üzerinden kullanmakta olduğunuz herhangi bir kredi kartı üzerinden otomatik ödeme verip değerlendirebileceğiniz hesaba elden de para yatırma olanağına sahipsiniz. Hesabı oluşturmak için Garanti Bankasının herhangi bir şubesine gidebilir ya da Garanti Bankasının internet bankacılığından Garanti Bankası altın hesabı oluşturabilirsiniz. Açmış olduğunuz hesapta ki işlemlere anında ulaşabilir ve ödeme günü gibi bilgileri istediğiniz anda düzenleyebilirsiniz. Ayrıca Garanti Bankası altın hesabı üzerinden sunulan birikimli altın hesabı da oluşturabilir ve altınlarınızın üzerine katarak daha da kazanç sağlayabilirsiniz. Birikimli altın hesabına yapacağınız ödemeler TL veya USD olarak belirlenir ve ödemelerinizi bu kurlar üzerinden sağlayabilirsiniz. Düzenli ödemeler sonucunda birikimli altın hesabına karşılık gelen USD kuru ise 75 veya 1 gramdan başlamaktadır.

Şube üzerinden birikimli veya vadesiz altın hesabı açtırmak için kimlik bilgileriniz ile 18 yaşını tamamlamış olmanız yeterli olacaktır. Bu bağlamda vadesiz veya birikimli hesap açtıranların altınlarını daha güvenli hale getirdikleri bir olanak olarak Garanti Bankası üstün bir hizmet sunmaktadır.  Altın hesabının kişilere sunmuş olduğu avantajlardan bazıları ise, hiçbir şekilde komisyon kesilmemesi ve faiz uygulamasının olmamasıdır. Bunun akabinde normal bir şekilde ödemelerinizin yanı sıra ara dönemlerde de ödemeler gerçekleştirerek birikimlerinizi arttırabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ