En Uygun Konut Kredisi Veren Bankalar

  • 06 Mart 2016
  • 152 kez görüntülendi.
En Uygun Konut Kredisi Veren Bankalar

Ev sahibi olmak isteyen vatandaşlara yardım eli uzatan bankalar düşük faizle ve uzun vadeyle istediğiniz konutlara sahip olabilmenize de en iyi şekilde yardımcı oluyor. En uygun konut kredisi veren bankaları inceleme yapmanız yeterli bir durum değildir. Tüm bunların yanında bankaların sağladığı avantajların da göz ardı edilmemesine dikkat edilmesi gerekir.

Bankacılık sektörü içerisinde pek çok bankanın konut kredisi faiz oranları birbiri ile aynı düzeydedir diyebiliriz. Fakat kimi bankalar ise belirli dönemlerde düzenlemiş oldukları kredi kampanyaları ile tüketicilere daha uygun şartlar altında konut kredisi olanağı da sunabiliyor. Özellikle % 0,30 oranı en uygun konut kredisinin tespiti için son derece önemli bir rakam olduğunu belirtebiliriz. Genelde bankalar sonbahar, bayram, ilkbahar ve özel günlerde çeşitli kampanyalar düzenlemeye başlar.

Konut kredisi için bankalara başvuru yapmadan önce mutlaka Kredi faiz oranı haricinde dosya masraflarını da için içine katmanız gerekiyor. Bankaların faiz oranları yüksek olmasına karşın dosya masrafı ve sigorta gibi giderleri de eklendiğinde işin içinden çıkılmayacak bir hale dönüşebilir. Bu sebeple mümkün olduğu kadarıyla bu tür kriterlere de dikkat edilmesi gerekmektedir.

Konut Kredisini En Uygun Veren Bankalar

En uygun konut kredisini veren bankaların arasında ilk sırayı Garanti alıyor. Garanti bankası düşük faizlerin yanı sıra dosya masrafları içinde müşterilerinden düşük bir maliyet istiyor. Bunların yanı sır Finans Bank ve Deniz Bank da en uygun şekilde konut ihtiyaçlarınızın karşılanmasına yardımcı olan bankaların arasında yer alıyor.

Bu tür bankalar ile sizlerde hızlı bir şekilde iletişime geçerek düşük bir masrafla kısa süre içerisinde dilediğiniz ve ya hayal ettiğiniz evlerde oturma şansına sahip olabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ