Akbank Çiftçi Kredileri

  • 28 Mayıs 2017
  • 880 kez görüntülendi.
Akbank Çiftçi Kredileri

Tarımsal Krediler

Akbank ülkemizin değerli çiftçilerine destek olmak amacıyla çeşitli kredileri hizmete sunmaktadır. Tarım kredi Kooperatiflerinden yeterli desteği alamayan yada buralar borcu olduğu için yeni kredi kullanamayan siz değerli çiftçilerimiz için Akbank ın vermiş olduğu Akbank Çiftçi Kredilerini inceledik

Ürün Ön Finansman Kredisi

Ürünün ekiminden hasadına kadar geçen dönemdeki tohum, gübre, ilaç, sulama ve işçilik maliyetlerinizin tamamını avantajlı koşullarda karşılayabilirsiniz.

Bu kredinin en büyük avantajı ara ödeme yapmadan ,Ürününüzün  hasat dönemine bağlı olarak belirttiğiniz dönemde  ana para ve faiz ödeme imkânı sunuyor olması.

Sera Kredisi

Akbank Çiftçi Kredilerinden biride Sera Kredisi ;sera kurulumu veya mevcut seranızın bakımı ya da genişletilmesi amacıyla ihtiyaç duyacağınız finansman desteği için Sera Kredisi’ni sunuyor.

Üstelik bu kredi 60 aya varan vadelerde ödenebiliyor.  Ödemelerinizi ister aylık eşit taksitler halinde, isterseniz hasat döneminde geri ödeme yapabilirsiniz.

Arsa Alım Kredisi Kredisi

Yeni arazi satın almak isterseniz bunu içinde Arazi ve yeni tarla alımlarınız için finansman desteğinizi Akbank veriyor.

Arsa Alım Kredisi Kredisi ile 60 aya vade imkanı ve aylık eşit taksitler halinde ya da hasat döneminde geri ödeme seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

Damla Sulama Kredisi

Ülkemizde özellikle son dönemlerde su tasarrufu sağlamak ve daha ileri tarım yapmak amaçlı kullanılmaya başlayan yeraltı ve damla sulama malzemelerinin alımı içinde Damla sulama kredisini Akbanktan alabilirsiniz.

36 aya kadar vade imkanı ile ister aylık eşit taksitler halinde isterseniz hasat döneminde geri ödeme yapabilirsiniz.

Traktör Kredisi

0 km veya  ikinci el traktör alımlarınız için uygun koşullarda finansman desteği Akbanktan. Akbank istediğiniz bir bayiden alacağınız veya galeriden alacağınız traktör için size kredi veriyor. Bunu yanın da Akbank’ın  anlaşmalı olduğu markalardan  yapacağınız alımlarda ise daha cazip faiz oranları ile çiftçimize destek oluyor..

0 km traktörler için proforma fatura tutarının % 80’ine kadar kredi, ikinci el traktörler için ise kasko tutarının % 60’ına kadar kredi seçenekleri sunuyor..

Üstelik 60 aya varan vadelerde, ister aylık eşit taksitler halinde isterseniz hasat döneminde geri ödeme yaparak traktörünüze sahip olabilirsiniz.

Tarımsal Ekipman Kredisi

Akbank Çiftçi Kredisi ile 0 km ve ikinci el tarımsal ekipman alımları  için uygun koşullarda finansman desteği sağlıyor.

Birinci el  ekipmanlar için  fatura tutarının % 80’ine kadar kredi, ikinci el ekipmanlar için ise kasko tutarının % 60’ına kadar kredi seçenekleri sunuyor.

Üstelik 60 aya varan vadelerde, ister aylık eşit taksitler halinde isterseniz hasat döneminde geri ödeme yaparak tarımsal ekipmanınıza sahip olabilirsiniz.

Hafif Ticari Araç Kredisi

Birinci el  ve ikinci el hafif ticari araç ihtiyaçlarınızı size özel faiz oranlarıyla karşılıyoruz.

0 km hafif ticari araçlar için proforma fatura tutarının % 80’ine kadar kredi, ikinci el hafif ticari araçlar için ise kasko tutarının % 60’ına kadar kredi imkanı sunuyor.

Üstelik 60 aya varan vadelerde, ister aylık eşit taksitler halinde isterseniz hasat döneminde geri ödeme yaparak aracınıza sahip olabilirsiniz.

TMO Makbuz Kredisi

Toprak Mahsülleri Ofisi(TMO) ile Akbankın yapmış olduğu  Makbuz Senedine Dayalı Kredi anlaşması ile çiftçilerimiz  için önemli bir finansman imkanı sağlanmıştır.

Toprak Mahsulleri Ofisi(TMO)’ne teslim ettiğiniz ürünler için “Makbuz Senedi Karşılığında TMO Kredisi” kullanabilirsiniz.

Ayrıca TMO’nun hesaplarınıza yaptığı ürün ödemelerini Akbank TMO Neo kartınızla Türkiye’nin her yerindeki Akbank ATM’lerinden kolayca çekebilirsiniz.

AKBANK TARIM KART 

Akbankın Çiftçilerimize sunduğu en önemli imkanlardan biride Akbank Tarım Kart.

Bu kartla anlaşmalı üye iş yerlerinden yapacağınız fide,tohum,mazot,gübre,sulama sistemleri,tarım aletleri gibi alışveriş borçlarınızı hasat döneminde ödeyebiliyorsunuz.

Kartınıza yılda bir kere hasat döneminde ödeme yapıp diğer yıla kadar tekrar harcamalarınızda kullanabiliyorsunuz.Ayrıca normal banka kartları gibi vadesiz hesabınızdan para çekebilir yatırabilir 7/24 kullanabilirsiniz.Ayrıca yaptığınız alışverişlerde anlaşmalı yerlerdeki harcamalarda chip para da kazanıyorsunuz.

Akbank Tarım Kredisi veren Şube Listeleri için tıklayınız

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ